Ráda bych se podělila o svou zkušenost. S paní doktorkou i celým personálem jsem byla velmi spokojená. Přístup byl profesionální, vstřícný a po lidské stránce velmi příjemný. Samotný zákrok proběhl bez problémů a celková péče byla na vysoké úrovni.
Jediné, co mě mrzí, je, že se mi po určité době začaly na stejných místech znovu objevovat některé pihy, které byly odstraněny. U operace horních víček jsem také očekávala o něco výraznější výsledek, protože podle mého názoru by bylo vhodné odstranit ještě malé množství tuku.
I přes tyto výhrady hodnotím svou zkušenost převážně kladně a oceňuji profesionální přístup paní doktorky i celého týmu.
Dobrý den, děkujeme za Vaši podrobnou a vyváženou zpětnou vazbu.
Velmi nás těší, že jste byla spokojená s přístupem paní doktorky i celého našeho týmu a že jste ocenila odbornou i lidskou stránku péče.
Co se týče odstraněných kožních projevů, u některých typů pih a pigmentových lézí může bohužel dojít k jejich opětovnému objevení, a to i po správně provedeném ošetření. V případě blefaroplastiky se vždy snažíme najít optimální rovnováhu mezi estetickým výsledkem a zachováním přirozeného vzhledu i funkce víček. Chápeme však, že Vaše představa o výsledku mohla být o něco odlišná.
Děkujeme za Vaši důvěru i za to, že jste se s námi o svou zkušenost podělila. Vaší zpětné vazby si velmi vážíme a přejeme Vám vše dobré. SKIN CARE