Doporučení Zákrok probíhal výborně Splněné očekávání
Recenze SKIN CARE Liberec - Operace očních víček (blefaroplastika)
Celkově je zpětná vazba k zákroku Operace očních víček (blefaroplastika) převážně pozitivní. Pacienti oceňují profesionální přístup lékařů i personálu, vstřícnost a příjemné prostředí kliniky, stejně jako kvalitní výsledky zákroku a dobrou péči po něm. Mezi hlavní témata patří komunikace, informovanost před zákrokem, bez komplikací a s... Zobrazit více Celkově je zpětná vazba k zákroku Operace očních víček (blefaroplastika) převážně pozitivní. Pacienti oceňují profesionální přístup lékařů i personálu, vstřícnost a příjemné prostředí kliniky, stejně jako kvalitní výsledky zákroku a dobrou péči po něm. Mezi hlavní témata patří komunikace, informovanost před zákrokem, bez komplikací a s pozitivními zkušenostmi s následnými kontrolami. Některé komentáře uvedly nedostupnost dolních víček, obavy ze soukromí v operačním sále a drobné nespokojenosti s výsledky (např. nerovnosti či nadbytečná kůže vnitřních koutků a podráždění očí). Celkově lze recenze shrnout jako vysoce pozitivní a většina pacientek by kliniku doporučila.
Na zákroku byla moje maminka, jednalo se o zvednutí víček. Zákrok byl v pořádku cca 30 min před koncem zákroku mi z kliniky volali, že si mohu pro maminku přijet. Měla malé komplikace, ale se vším jste ji Ale koho mu... Více
Vše bylo skvělé, jen mě mrzí, se naelze objednat na dolní víčka!!!!😥
Jsem s výsledkem operace velmi spokojená. Přístup pí. doktorky byl velmi vstřícný, práci odvedla skvěle.
skvělé
Bylo vše super...
Maximální spokojenost, kdo to nevěděl, ani nepoznal .
Byla jsem velmi spokojená.
Byla jsem spokojená s jednáním, provedením zákroku s podáváním informací a hlavně s výsledkem, operace horních víček byla zcela bez komplikací a výsledek je zdařilý, cítím se velmi dobře. I následná návštěva- vytahování ... Více
- opakovaně jsem upozorňovala na přebytek kůže ve vnitřních koutcích s žádostí na jejich odstranění, nestalo se - důrazně a mnohokrát jsem připomínala na přecitlivělost očí po vředech na rohovce s tím, že se mi do oka n... Více
Byla jsem velice spokojena, už s přístupem při přijímání, tak se samotnou operací i s pooperační kontrolou.
Byla to pro mě první operace na Vaši klinice a byla jsem velmi spokojená...díky,že jste!!!
Přístup personálu i lékařky byl velice milý, empatický, zákrok proběhl v příjemném prostředí i milé atmosféře. Po zhojení nemám patrné žádné viditelné jizvicky. S provedením jsem velice spokojená i po téměř čtyřech lete... Více
skvělá péče,děkuji
Rozhodla jsem se pro Vaší kliniku na základě recenzí.Bylo to správné rozhodnutí. Připadala jsem si jak v jiném světě. U Vás platí pravidlo "náš zákazník náš pán " Personál je příjemný a vstřícný.Prostředí útulné v příjem... Více
operace očních víček byl velmi profesionální a už jsem doporučil několika lidem tuto firmu. Děkuji, Tomáš Hora.
Byla jsem velmi spokojená s návštěvou kliniky. Prostředí je velmi příjemné, čisté a působí klidným dojmem. Personál byl moc milý, vstřícný a dokázal mě uklidnit, takže jsem se od začátku cítila dobře a v bezpečí. Oceňuji... Více
Byla jsem velmi spokojena, příjemné prostředí a milé chování lékařek a sestřiček. Ochotný přístup na recepci. Již se chystám na další ošetření a poradenství.
Nechal jsem si odstranit nadbytečnou kůži na očních víčkách. Zákrok proběhl bez komplikací a ve velmi příjemném prostředí. Paní doktorka naprosto profesionální přístup a byl jsem nadmíru spokojený. Mohu jen doporučit tut... Více
Byla jsem celkově spokojená
Dobrý den,byla jsem u vás v 4/25 u paní nejlepší,nejhodnější MUDr. Kočišanové na blefaroplastice horních víĉek a výsledek je super. Jsem moc spokojená a stále čekám na ní se spodními víčky. Slíbila,že se ozve až je začne... Více
Krásné prostředí, milý a příjemný personál.Zákrok splnil mé očekávání. Plná spokojenost.
Už jsem tuto kliniku doporučila kamarádce, která je se zákrokem rovněž spokojená.
O Skin care jsem se dozvěděla u kadeřnice, protože jsem měla problém s rozšířenými žilkami a tak jsem se objednala. A pro naprostou spokojenost jsem podstoupila blefaroplastiku . Obojí dopadlo na výbornou . Naprostá s... Více
Zkušenost skvělá jistě zavítám opět . Opravě víček proběhla na jedničku dekuji
Kamarádka podstoupila operaci horních víček. Viděla jsem u ní výsledek a ona mi doporučila Skin Care Liberec, kde byla na tomto zákroku. Já jsem s výsledkem též velmi spokojená!
Vše proběhlo podle očekávání (operace horních víček). Jen škoda.že nedělají i dolní.
Není co vytknout - příjemné prostředí, srozumitelná komunikace, zákrok proveden bez komplikací, bez čekání. Splnilo mé očekávání ve všech směrech.
Zákrok proběhl dobře a s výsledkem jsem velmi spokojená.
Doporučuji. Vše v naprostém pořádku.