Komunikace, provedení zákroku - vše v pořádku
Recenze SKIN CARE Liberec - Laserové odstranění cévních lézí
Laserové odstranění cévních lézí je podle zpětné vazby pacientů SKIN CARE Liberec převážně pozitivní. Recenze často oceňují profesionální a milé jednání lékařů i personálu, jasné vysvětlení postupu, příjemné prostředí kliniky a ochotu personálu. Většina klientů hlásí rychlý zákrok, dobré výsledky a jasné pokyny k péči po zákroku; někteří... Zobrazit více Laserové odstranění cévních lézí je podle zpětné vazby pacientů SKIN CARE Liberec převážně pozitivní. Recenze často oceňují profesionální a milé jednání lékařů i personálu, jasné vysvětlení postupu, příjemné prostředí kliniky a ochotu personálu. Většina klientů hlásí rychlý zákrok, dobré výsledky a jasné pokyny k péči po zákroku; někteří dodávají, že výsledky vyžadují další péči a sledování. Jedna recenze uvádí, že u konkrétního zákroku nebyl výsledek dostačující. Celkově je zpětná vazba pozitivní a zařízení bývá doporučováno; poznámka o parkování byla uvedena jako věc mimo vliv kliniky.
Děkuji za velmi vstřícné jednání lékaře i sester. Ze zákroku jsem měla obavy, ale vše mi bylo předem podrobně vysvětleno, přesně jsem tak věděla, co se bude dít. Po zákroku jsem dostala cenná doporučení, jak kůži ošetř... Více
Doporučuji
Výsledky ještě nejsou u konce,vyžaduje to další péči
Laserove odstraneni cev na tvari, vse probehlo velice rychle, pece byla skvela i ochota personalu, vysoce doporucuji
Paní Kulmanová je jednička ve svém oboru! Kvalita,vstřícnost a profesionalita!!! Doporučuji!
Velice milé a příjemné jednání. Recepční, sestřička i pan doktor naprosto skvělý přístup. Určitě mohu doporučit.
Velmi příjemné jednání, prostředí
Vše bylo dle očekávání. Velmi příjemné jednání
1. případ - laserové odstranění znaménka: s lokálním znecitlivěním, precizně a rychle. milý přístup personálu. 2. případ - telefonické doporučení přípravku na předpis (který konečně zabral, oproti ostatním) pro odstraně... Více
Šetrné ošetření,nebolestivé,výsledek velmi dobrý
Byla jsem spokojená, jenom se problém vrací
Absolutní spokojenost, ještě se budu objednávat.
Na zavoláni, domluva termínu, bez čekání. To co vy nemůžete ovlivnit je špatná možnost parkování auta
Názor člena rodiny. Rychlý zákrok, dobře hojení jizev. Pekne prostředí, vlídné zacházení. Doručuje.
Velmi profesionální, milé a vstřícné jednání jak lékaře, tak všech zaměstnanců kliniky.
Již dříve jsem kliniku navštívila kvůli odstranění fibromů, péči o rosaceu v obličeji a preventivní prohlídku znamének. Vždy jsem se setkala se vstřícným a profesionálním jednáním lékařek i sester. Ošetření proběhlo v do... Více
.
Zákrok probíhal bez problémů, akorát jedno ošetřovane místo bylo podle mě zbytečně dlouho a opakovaně ošetřování laserem
Na operaci jsem u Vás zatím nebyla, chodím k Vám na kontrolu pih a několikrát mi u Vás byly i pihy odstraňovány, vždy jsem byla velice spokojena.
Dobrá zkušenost s předchozím ošetřením,
Byla jsem na cévním laseru kvuli neidentifikovatelné skvrně na noze. A bohužel vyhozené peníze. Laser mi ani trochu nepomohl.