Dobrý den.Byla jsem u vás na odstranění žilek a mám po vašem...

  Ověřený pacient Laserové odstranění cévních lézí před 9 dny
Celkové hodnocení
1.00

Dobrý den.Byla jsem u vás na odstranění žilek a mám po vašem zákroku poškozenou pleť.Kubáčková

SKIN CARE Liberec Laserové odstranění cévních lézí před 8 dny

Dobrý den, paní Kubáčková,

děkujeme za Vaši zprávu. Mrzí nás, že nejste s výsledkem ošetření spokojená a že máte pocit poškození pleti.

Bez osobního vyšetření bohužel nedokážeme posoudit, o jaký problém se jedná a zda souvisí s provedeným zákrokem. Rádi bychom Vás proto pozvali na konzultaci, během které stav pleti zhodnotíme a doporučíme případný další postup.

Prosíme, kontaktujte naši recepci, případně nám zašlete aktuální fotografie ošetřované oblasti. Uděláme maximum pro to, abychom Vám pomohli situaci vyřešit.

Tým kliniky SKIN CARE

Recenze jsou pouze od skutečných pacientů.
<- Předchozí recenze Další recenze ->