5 léta cera podstoupila laserové ošetření jizvy. Komunikace a chování u ošetřování bylo perfektní až na jednu paní. Při každém ošetření byl jiný personál...
děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že komunikace a přístup při ošetření Vaší dcery byly celkově vnímány pozitivně. Zároveň nás mrzí, že jste neměla stejně dobrou zkušenost se všemi členy personálu.
U opakovaných laserových ošetření se může stát, že se o klienta stará více členů týmu podle aktuálního provozu a dostupnosti personálu. Přesto je pro nás důležité, aby byl přístup vždy profesionální, citlivý a srozumitelný — zvlášť u dětských pacientů.
Vaši připomínku bereme vážně a předáme ji interně týmu. Děkujeme, že jste nám ji napsala.
Tým SKIN CARE
Reakce od
Eva M. před 8 dny
Dobrý den, děkuji za reakci. Kdyby se nejednalo o dítě, člověk by to přešel, sama dělám ve zdravotnictví, ale jak jde o děti, je to složitější... přeju Vám jenom mnoho spokojených klientů. Hezké léto ;)