Z laserového zákroku zůstaly viditelné jizvy, i přes to, že by měl být jeden z nejvíce šetrných způsobů léčby daného problému. Jinou doktorkou mi bylo řečeno, že tato laserová práce nebyla dobře odvedena. Na prvním ošetření, byla pouze sestřička bez doktorky a byla použita příliš slabá intenzita laseru (to mi bylo sděleno na druhém sezení p. doktorkou), tím pádem, po prvním sezení, nebyl prakticky žádný výsledek a byla mi odečtena částka za konzultaci jako omluva. Přístup doktorů byl skvělý. Jen bych čekala lepší přístup, co se týkalo péče po zákroku. Pro příklad naplánovat sezení s p. doktorkou ohledně toho jak se léčí dané místo, zda zůstaly jizvy, zda je ještě potřeba zákrok opakovat atd.