Bya jsem spokojená, příjemný personál, milý přístup, vyšetře...

  Ověřený pacient před 5 dny RE:
Chování, jednání a přístup lékaře
Komunikace přes telefon nebo email
Čekací doba
Provedení zákroku a splnění očekávání
Celkové hodnocení
5.00

Bya jsem spokojená, příjemný personál, milý přístup, vyšetření důkladné. Byla jsem jen na kontrole znamének.

Recenze jsou pouze od skutečných pacientů.
<- Předchozí recenze Další recenze ->