Byla jsem na odstranění žilek v obličeji (růžovka). Vše probíhalo dobře, všichni příjemní. Na zákroku jsem ale byla jen pár minut - odstraněno jen malé množství žilek, přitom cena rozhodně není nízká. Byla mi odstraněna i pigmentová skvrna a tam nemám výhrady, po čase zcela zmizela.