Byla jsem na odstranění žilek v obličeji (růžovka). Vše prob...

  Ověřený pacient Laserové ošetření pleti před 4 dny
Chování, jednání a přístup lékaře
Komunikace přes telefon nebo email
Čekací doba
Provedení zákroku a splnění očekávání
Celkové hodnocení
4.00

Byla jsem na odstranění žilek v obličeji (růžovka). Vše probíhalo dobře, všichni příjemní. Na zákroku jsem ale byla jen pár minut - odstraněno jen malé množství žilek, přitom cena rozhodně není nízká. Byla mi odstraněna i pigmentová skvrna a tam nemám výhrady, po čase zcela zmizela.

Recenze jsou pouze od skutečných pacientů.
<- Předchozí recenze Další recenze ->