Samotný zákrok probějl v pořádku. To bohužel nemohu říct po,...

  Ověřený pacient Laserové ošetření pleti před 4 dny RE:
Chování, jednání a přístup lékaře
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Čekací doba
Provedení zákroku a splnění očekávání
Celkové hodnocení
4.00

Samotný zákrok probějl v pořádku. To bohužel nemohu říct po, dostala jsem hroznou alergickou reakci tak že jsem opravdu hodně opuchla a svěděl mě celý obličej. Hned jsem volala na kliniku kde jsem popsala co se mi stalo a hned mě vzali a řešili co stím. Za to opravdu děkuji. Nebyla to jejich chyba, nikdo nemůže předvídat co se může stát po jakémkoliv zákroku. Malířová.

Recenze jsou pouze od skutečných pacientů.
<- Předchozí recenze Další recenze ->