Samotný zákrok probějl v pořádku. To bohužel nemohu říct po, dostala jsem hroznou alergickou reakci tak že jsem opravdu hodně opuchla a svěděl mě celý obličej. Hned jsem volala na kliniku kde jsem popsala co se mi stalo a hned mě vzali a řešili co stím. Za to opravdu děkuji. Nebyla to jejich chyba, nikdo nemůže předvídat co se může stát po jakémkoliv zákroku. Malířová.