Byla jsem spokojená od prvního kontaktu do teď. Velice příje...

  Ověřený pacient Operace očních víček (blefaroplastika) před 4 dny RE:
Chování, jednání a přístup lékaře
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Čekací doba
Provedení zákroku a splnění očekávání
Celkové hodnocení
5.00

Byla jsem spokojená od prvního kontaktu do teď. Velice příjemné jednání všech, splněny očekávaný výsledek. Vše se i moc hezky hojilo, měla jsem minimální modřiny. Doporučuji Jana

Recenze jsou pouze od skutečných pacientů.
<- Předchozí recenze Další recenze ->