Krásné prostředí, milý přístup všech, vyšetření probíhalo úp...

  Ověřený pacient před 5 dny
Chování, jednání a přístup lékaře
Komunikace přes telefon nebo email
Čekací doba
Provedení zákroku a splnění očekávání
Celkové hodnocení
5.00

Krásné prostředí, milý přístup všech, vyšetření probíhalo úplně skvěle, paní doktorka byla milá, přátelská, dalo se s ní mluvit o všem, takže veškerý strach z vyšetření opadl. Určitě vás navštívím znovu

Recenze jsou pouze od skutečných pacientů.
<- Předchozí recenze Další recenze ->