Proste jsem sla abych videla co mam za materske znamenko a v...

  Ověřený pacient před 5 dny
Chování, jednání a přístup lékaře
Komunikace přes telefon nebo email
Čekací doba
Provedení zákroku a splnění očekávání
Celkové hodnocení
5.00

Proste jsem sla abych videla co mam za materske znamenko a vy jste mi rekli ze to neni nic hrozneho, tak jsem se rozhodla si ho neodstranovat nebot to neni alespon zazim zivotu nebezpecne.

Recenze jsou pouze od skutečných pacientů.
<- Předchozí recenze Další recenze ->