Prostředí krásné ,lékař i sestřička milí a hodní ,vše bylo vysvětlene ,než pan doktor zákrok učinil.Zákrok byl rychlý a účinný.
Dobrý den, děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste se u nás cítila dobře, že Vám bylo vše před zákrokem srozumitelně vysvětleno a že oceňujete přístup pana doktora i sestřičky. Těší nás, že zákrok proběhl rychle a s dobrým výsledkem. Děkujeme a přejeme hezký den. Tým SKIN CARE