Mám po těle stařecké bradavice a nechtěla jsem je tam už mít...

  Ověřený pacient Odstranění kožních výrůstků před 9 dny
Chování, jednání a přístup lékaře
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Čekací doba
Provedení zákroku a splnění očekávání
Celkové hodnocení
5.00

Mám po těle stařecké bradavice a nechtěla jsem je tam už mít. Tak na základě zkušeností, které jsem ve Skincare již měla, jsem se rozhodla pro jejich odstranění. Přístup je velmi lidský a milý.

SKIN CARE Liberec Odstranění kožních výrůstků před 9 dny

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu.

Velmi nás těší, že jste se na základě svých předchozích zkušeností rozhodla znovu svěřit do péče Kliniky SKIN CARE. Jsme rádi, že jste byla spokojená nejen s ošetřením, ale také s lidským a vstřícným přístupem našeho týmu.

Děkujeme za Vaši opakovanou důvěru a přejeme Vám vše dobré. SKIN CARE

Recenze jsou pouze od skutečných pacientů.
<- Předchozí recenze Další recenze ->