Mám po těle stařecké bradavice a nechtěla jsem je tam už mít. Tak na základě zkušeností, které jsem ve Skincare již měla, jsem se rozhodla pro jejich odstranění. Přístup je velmi lidský a milý.
Dobrý den, moc děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu.
Velmi nás těší, že jste se na základě svých předchozích zkušeností rozhodla znovu svěřit do péče Kliniky SKIN CARE. Jsme rádi, že jste byla spokojená nejen s ošetřením, ale také s lidským a vstřícným přístupem našeho týmu.
Děkujeme za Vaši opakovanou důvěru a přejeme Vám vše dobré. SKIN CARE