Absolvovala jsem kontrolu znamének a naprostá spokojenost.
Všichni byli velmi milí, vyšetření bylo podrobné, vše bylo skvěle vysvětleno, velmi příjemné prostředí.
Byla jsem objednána na určitý čas a hned jsem šla na řadu. Jinak objednací lhůta relativně delší, ale s tím jsem počítala.
Doporučuji!
Dobrý den, moc děkujeme za Vaši krásnou zpětnou vazbu.
Velmi nás těší, že jste byla spokojená s průběhem vyšetření, přístupem našeho týmu i prostředím kliniky. Jsme rádi, že jste ocenila podrobnost vyšetření i srozumitelné vysvětlení všech informací.
Děkujeme také za pochopení ohledně objednacích lhůt. Ty jsou bohužel odrazem vysokého zájmu o preventivní kontroly znamének, přesto se snažíme klienty objednávat na konkrétní čas tak, aby u nás nemuseli zbytečně čekat.