Vse v poradku, pani doktorka je velice prijemna
Dobrý den, děkujeme za milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a že jste byla s paní doktorkou spokojená. Velmi si toho vážíme. Tým SKIN CARE