Profesionální a lidský přístup pana dr.Žižlavského a všech sestřiček. Maximální spokojenost, operace sice náročná (flebektomie komplet, obou nohou), ale pooperační péče a hojení dle předpokladů. Opravdu odborníci na svém místě, velké díky!