Byla jsem na ultrazvuku, objednaní rychlé, lékařka příjemná

  Ověřený pacient před 5 dny
Chování, jednání a přístup lékaře
Komunikace přes telefon nebo email
Čekací doba
Provedení zákroku a splnění očekávání
Celkové hodnocení
5.00

Byla jsem na ultrazvuku, objednaní rychlé, lékařka příjemná

Recenze jsou pouze od skutečných pacientů.
<- Předchozí recenze Další recenze ->