Bylo to ze zdravotního důvodu. Neskutečně jsem se bála a Paní Doktorka mě zcela ujistila, že to bude všechno v pořádku. Jsem moc vděčná za Vás a taky za Paní Doktorku a Sestřičky kolem. Zcela jasně bylo vysvětleno a nemohu si všechno vynachválit, úžasné! ☺️
Dobrý den, moc děkujeme za Vaši krásnou a upřímnou zpětnou vazbu.
Velmi nás těší, že se nám podařilo rozptýlit Vaše obavy a že jste se během celé péče cítila v dobrých rukou. Jsme rádi, že jste ocenila přístup paní doktorky i sestřiček a že pro Vás bylo vše srozumitelně vysvětleno.
Vaše milá slova jsou pro nás tou největší odměnou. Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám vše dobré. SKIN CARE