Dostala jsem doporučení od mé kosmetičky, s vaším přístupem a péčí jsem byla moc spokojená, byla jsem na odstranění výrůstků na obličeji, vše proběhlo v pořádku, mám to krásně zahojené, není poznat,kde výrůstek byl, až budu mít další problém, určitě se na vás obrátím, vaše pracoviště doporučuji.
Dobrý den, moc děkujeme za Vaši krásnou zpětnou vazbu.
Velmi nás těší, že jste byla spokojená s průběhem ošetření i výsledkem odstranění kožních výrůstků. Jsme rádi, že hojení proběhlo bez komplikací a že dnes není téměř poznat, kde se výrůstky nacházely.
Děkujeme také za Vaše doporučení a důvěru, se kterou jste se na nás obrátila na doporučení své kosmetičky. Budeme rádi, pokud se na nás v případě potřeby opět obrátíte. Přejeme Vám vše dobré. SKIN CARE