děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s ošetřením spokojená a že se většinu pih podařilo odstranit.
U těchto druhů ošetření, je často potřeba ošetření zopakovat, protože reakce kůže je individuální a záleží i na hloubce pigmentu. Rádi Vás objednáme na kontrolu, kde stav zhodnotíme a případně doporučíme další postup.