Celkově jsem byla spokojena, hodnotím kladně jak lidský přístup, tak čekací dobu na zákrok.
Klidně bych se v případě potřeby na kliniku obrátila znovu.
děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s péčí u nás celkově spokojená a že kladně hodnotíte lidský přístup i krátkou čekací dobu na zákrok.
Velmi si vážíme Vaší důvěry a budeme rádi, když se na nás v případě potřeby znovu obrátíte.