Všechno bylo perfektní, přístup lékaře i sestřiček . Pěkné čisté prostředí. Všem doporučuji
Dobrý den, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu i za doporučení. Moc nás těší, že jste byla spokojená s přístupem lékaře, sestřiček i s prostředím naší kliniky. Vaší důvěry si velmi vážíme. Tým SKIN CARE