Vše v pořádku, milý a ochotný personál, vstřícné lékařky.
Dobrý den, děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že jste byla spokojená s přístupem našeho týmu i lékařek. Vaše ocenění ochoty, vstřícnosti a příjemné atmosféry si velmi vážíme. Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám vše dobré. SKIN CARE