Po rutinní kontrole znamínek jsem dostala okamžitě termín, Nešlo o akutní zákrok a přesto byla čekací doba opravdu krátká. Byla jsem velkmi spokojena s přístupem personálu, lékaře, postup mi byl vysvětlen a všechny dotazy zodpovězeny.
Dobrý den, moc děkujeme za Vaši krásnou zpětnou vazbu.
Velmi nás těší, že jste byla spokojená jak s dostupností termínu, tak s přístupem našeho týmu. Jsme rádi, že Vám byl celý postup srozumitelně vysvětlen a že jste dostala odpovědi na všechny své dotazy.
Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám vše dobré. SKIN CARE