Byla jsem na kontrole znamének. Vše proběhlo dle očekávání. Své klienty (dělám kosmetiku) k vam posílám ráda a opakovaně. Srdečně zdraví Blanka Kučerová
Dobrý den, paní Kučerová, moc děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu i za důvěru, se kterou k nám opakovaně doporučujete své klienty. Velmi nás těší, že kontrola znamének proběhla podle Vašich očekávání a že jste s naší péčí spokojená. Vaší podpory si velmi vážíme. Srdečně zdravíme a přejeme vše dobré. Tým kliniky SKIN CARE