Vaši kliniku jsem navštívila dvakrát, lékař i lékařka byli
velmi vstřícní a věcní, popsali průběh zákroku a časový odhad i péči po zákroku. Zákrok proběhl rychle, bez bolesti, bez nežádoucích následků.
Dobrý den, děkujeme za Vaši krásnou zpětnou vazbu.
Velmi nás těší, že jste byla spokojená s přístupem našich lékařů i s průběhem ošetření. Jsme rádi, že jste ocenila srozumitelné vysvětlení zákroku, následné péče i samotný průběh výkonu.
Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám vše dobré. SKIN CARE