Profesionalita a hezký výsledek.Musi Vám to stačit.Nemam více co dodat.Jsem spokojena
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Spokojenost klienta je pro nás to nejdůležitější, takže Vaše hodnocení nám rozhodně stačí. Velmi nás těší, že jste byla spokojená s výsledkem i profesionalitou našeho týmu. Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám vše dobré. SKIN CARE