Podstoupila jsem infuzní terapii a kontrolu znamének a s obo...

  Ověřený pacient před 7 dny RE:
Chování, jednání a přístup lékaře
Komunikace přes telefon nebo email
Čekací doba
Provedení zákroku a splnění očekávání
Celkové hodnocení
5.00

Podstoupila jsem infuzní terapii a kontrolu znamének a s obojím jsem byla velice spokojená. Chystám se letos znovu. Prostředí i přístup personálu byl bez chyby. Objednací lhůty přiměřeně. Doporučuji služby všem známým i rodině.

SKIN CARE Liberec před 3 dny

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši krásnou zpětnou vazbu.

Velmi nás těší, že jste byla spokojená jak s infuzní terapií, tak s kontrolou znamének, a že jste ocenila přístup našeho týmu i prostředí kliniky. O to více nás těší, že se k nám plánujete vrátit i letos.
Infuzní terapie nyní poskytujeme v našich nových prostorách ve 3. patře v rámci kliniky WE CARE, kde jsme pro klienty vytvořili ještě příjemnější a komfortnější zázemí.

Děkujeme také za Vaše doporučení rodině a známým. Vaší důvěry si velmi vážíme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu. SKIN CARE

Recenze jsou pouze od skutečných pacientů.
<- Předchozí recenze Další recenze ->