Zákrok na klinice Vascumed jsem zvolila na doporučení spolupracovníků. S výsledkem operace jsem spokojená. Hodnocení píšu 3 měsíce po operaci. Jsem bez bolesti v lýtku, pocitu těžké nohy a navíc můžu zkrátit sukně. Předo... Více
Recenze VASCUMED - Radiofrekvenční ablace křečových žil
Celkově je zpětná vazba k zákroku Radiofrekvenční ablace křečových žil převážně pozitivní, s důrazem na profesionální přístup. Pacienti oceňují milý a profesionální personál, moderní prostředí a ambulantní průběh bez nutnosti celkové narkózy. Z výsledků se většina klientů těší na rychlé hojení a zlepšení zdravotního stavu; několik recenzí uvádí,... Zobrazit více Celkově je zpětná vazba k zákroku Radiofrekvenční ablace křečových žil převážně pozitivní, s důrazem na profesionální přístup. Pacienti oceňují milý a profesionální personál, moderní prostředí a ambulantní průběh bez nutnosti celkové narkózy. Z výsledků se většina klientů těší na rychlé hojení a zlepšení zdravotního stavu; několik recenzí uvádí, že zákrok byl proveden bez komplikací a že po operaci mohou fungovat téměř bez omezení. Některé zmínky poukazují na výbornou komunikaci během zákroku a krátkou čekací dobu, ale objeví se i případ s delší čekací dobou a jedno hodnocení s negativním dojmem kvůli zánětu a nepříjemnému chování některého personálu. Celkově většina pacientů doporučuje Vascumed.
Vřele doporučuji ordinaci Vascumed, výborný přístup, absolutní profesionalita. Téměř půl roku po operaci mohu říct, že opravdu měla smysl a cítím se nyní o mnoho lépe. Rozhodnutí podstoupit operaci nelituji.
spokojna, lekar aj personal velmi mili.
Mohu jen doporučit,MUDr.Žižlavský a jeho tým byl super,vše proběhlo na jedničku s **** Díky moc
Vše perfektní, doporučuji
Zákrok probíhal velice hladce a za příjemné atmosféry.
Děkuji celému týmu pana doktora Vlachovského za odstranění křečových žil. Zákrok proběhl ambulantně, bez celkové narkózy, téměř bezbolestně, po operaci bez komplikací, za pár dnů může člověk fungovat téměř bez omezení, s... Více
Po delší době zvažování jsem se rozhodla objednat na zákrok odstranění křečových žil. Vybrala jsem si Vascumed a nelitovala jsem. Už předoperační vyšetření mě ujistilo, že jsem v dobrých rukách. Vše probíhalo podle přede... Více
Vše v pořádku děkuji
Zánět křečových žil,bolest nohou.po předchozí konzultací jsem se domluvila na zákrok.Při zákroku jsem byla mile překvapena profesionálním přístupem pana doktora i sestřiček.Tímto bych chtěla poděkovat za skvěle odvedenou... Více
Velmi profesionální přístup, krásné prostředí, krátká čekací doba a milý personál. Výsledek zatim nedovedu 100% posoudit, ale věřím, že zákrok proběhl dle možností mých žil na výbornou :-).
Podstoupila jsem radioablaci a flebektomii křečových žil na nohou. Vše probíhalo tak jak pan doktor vysvětlil. Velmi příjemný lékař i personál, i během zákroku se mnou pořád komunikovali a vysvětlovali co budou dělat. Př... Více
Vše zcela OK. Příjemné prostředí, skvělý personál.
S veškerou péčí i přístupem personálu jsem byla nadmíru spokojená.
Můj zdravotní stav si žádál akutní pomoc. S doktorem Žižlavským jsme rychle našli vyhovující řešení a nejbližší možný termín operace. Vše mi bylo dopodrobna vysvětleno a i předoperační příprava byla fantastická. Osobně... Více
zaujala mě věrohodnost informací poté, co jsem získala ústní doporučení od nezávislého člověka, který podobnou zkušenost na tomto pracovišti zažil.
Ráda bych se podělila o svou pozitivní zkušenost s centrem žilní chirurgie Vascumed, konkrétně s MUDr. Bučkem. Od první konzultace až po samotný zákrok jsem se setkala s profesionálním přístupem a vstřícným jednáním. Pro... Více
Velká vděčnost a poděkování MUDr. Žižlavskému a sestřičkám.
Určitě doporučuji
Vše proběhlo v pořádku
Velmi prijemna zkusenost, pan doktor mily a profesionalni, velice vstricny personal i sestry.
Personál i prostředí top, byla jsem moc spokojená a vřele doporučuji.
53 let. Veliká spokojenost. Po operaci křečových žil mi už v létě neotékaly kotníky a k tomu mi jako nečekaný bonus zeštíhlely nohy;-) Ta trocha nepohodlí spojená s hojením a rekonvalescencí za to rozhodně stála. Po lete... Více
Moc spokojená.
Pan doktor, super 👍
Při zákroku nebylo možné dodělat celé nohy kvůli zanetu s čímž jsem souhlasila a dohodli jsme se na dodělání s nějakým odstupem. Asi po půl roce mi lekar aplikoval nějakou pěnu do zbylých povrchových žil, čímž měla být l... Více
Spokojenost, sice delší čekací doba, ale pak už to běží, vše naprosto v pořádku. Příjemný personál i prostředí.
Jelikoz mam tri mesice po operaci stale bolesti a nemuzu se plne vratit do meho aktivniho zivota, tak nejsem spokojena. Doufam, ze se tento stav casem zlepsi, jak rikal pan doktor, a ze celkovy stav obou operovanych noho... Více