Personal je velmi milý a přátelský, na kliniku chodím s rodinou již mnoho let a vždycky se o nás dobře postarali.
Recenze D’VISION - Preventivní prohlídka
Preventivní prohlídka u D’VISION je převážně pozitivně hodnocena. Většina recenzí oceňuje milý a přátelský personál, příjemné prostředí a profesionální přístup. Často je vyzdvihováno, že lékař dokáže srozumitelně vysvětlit problémy a navrhnout vhodná řešení, a že rodina je celkově spokojena. Jedna recenze vyjadřuje nespokojenost po přestupu do... Zobrazit více Preventivní prohlídka u D’VISION je převážně pozitivně hodnocena. Většina recenzí oceňuje milý a přátelský personál, příjemné prostředí a profesionální přístup. Často je vyzdvihováno, že lékař dokáže srozumitelně vysvětlit problémy a navrhnout vhodná řešení, a že rodina je celkově spokojena. Jedna recenze vyjadřuje nespokojenost po přestupu do jiné ordinace a uvádí, že lékař je arogantní. Celkově vzorek hodnocení ukazuje převahu spokojenosti nad drobnými výhradami.
Byla jsem pouze na preventivni prohlídce, vše proběhlo ok
Spokojenost
Příjemné prostředí, profesionální přístup, celá rodina jsme spokojená
Cítila som sa tam veľmi príjemne. Veľmi milá pani recepčná, ochotná a usmievavá. Taktiež musim pochváliť prístup pani doktorky Lizákovej, ktorá je veľmi profesionálna, dokáže pekne vysvetliť jednotlivé problémy a navrhla... Více
Profesionální a bezvadný přistup
Vše v pořádku
Vždy spokojenost. Příjemné jednání a profesionální přístup.
Vždy jsem byla spokojena. Jednak s odborným zásahem a milým osobním přístupem.
Super - vše v pořádku
Vždy perfektní výkon
Skvely pristup, skvela pece.
Po přestupu do jiné ordinace nedoporučuji. Zbytečné zákroky, arogantní lékař.